Minust

Kerge motopisikuga käsitööhuviline

Minust

Saame tuttavaks. Mina olen Lele ja sellest tulenevalt on ka e-poe nimi Lelks. Hea lühike ja meeldejääv nimi. Olen töötanud kaubanduses üle 10 aasta, lõpetanud Tartu Kutsehariduskeskuses nii müügikorralduse eriala kui ka e-kaubanduse spetsialisti eriala. Töötan igapäevaselt klienditeenindajana Motohoovis.

Meie peres on kuus tütart, kes teevad kõik natukene käsitööd ja nüüd tahaksin siin lehel kõike seda natukene koondada ja teha tellimist inimestele lihtsamaks. Kõik tooted, mis on siin lehel üleval on kohe olemas ja postitan võimalikult kiiresti, et valmistada teistele rõõmu. Lisaks saad võtta minuga ühendust ja tellida eritellimusi.

Kõik sai alguse kunagi Roosa Käsitöötuba lehelt, kus kõige vanemad õed tegid lastele heegeldatud mütse, sealt edasi tulid prossid ja siis juba liitusid ka nooremad õed, kes on selle peale jäänud.

Mina ise hakkasin tegelema epoksiidist asjade tegemisega 2021 aasta lõpust Lelks lehel. Ja sealt edasi kleebiste ja pokaalidega

Minu ema ja tädi õmblevad ostukotte, peapaelu ja palju muud Aita ja Leelo Käsitöönurk lehel

Kõiki asju teeme endiselt edasi ka eritellimusel, selleks saada meile e-mail, võta ühendust Facebookis või kirjuta e-poes vormi kaudu

Mõned tööd jäävad rohkem meelde kui teised.
Vaata siit, mis on meeldejäävamad olnud 😉

Ostukorv