Personaliseeritav punane pokaal klaasist 310ml

9.00

Pokaalile lisan sinu soovitud teksti või nime.

Personaliseeritava pokaali valmimisaeg on 3-5 tööpäeva. Kui soovid kiiremat tarnet võta meiega ühendust.

Galeriist leiad pildi, kus on välja toodud näidis tekstistiilid ning erinevad lisapildid.

Lisa tekst, mida soovid lahtrisse ning maksa mugavalt pangalingi kaudu. Ole võimalikult täpne kirjeldus kirjutades: pane kirja tekst ning kui soovid lisadetaile nagu südameid või pokaali kujukesi vms.

Saadame sulle e-mailile arvutis loodud näidise enne pokaalile panekut. Nii saad olla kindel, et kõik saab nii nagu peab.

Palun arvesta, et mida pikem on tekst seda väiksemaks see läheb. Väga pika teksti puhul konsulteeri enne tellimuse esitamist.

Nimekirjas on toodud enim soovitud värvid, kui nendes pole sinu lemmikut, siis kirjuta ja leiame lahenduse

Laost otsas

Personaliseeritav punane pokaal on klaasist ning mahutavus 310ml, millele on lisatud tekst püsiva vinüülkleebisega.

Pokaalidel/kruusidel/pudelitel on soovituslik ainult käsipesu, sest kuigi kasutan teksti jaoks tugeva liimiga vinüüli, võib nõudepesumasin peale pandud teksti kahjustada. Pese oma pokaali leiges vees vajadusel koos nõudepesuvahendiga. Ära palun hõõru ega leota teksti, nii püsib pokaal kõige kauem ilus. Ei tohi kasutada ahjus ega mikrolaineahjus.

Kui sa ei leia endale sobivat värvi või pokaali, siis võta meiega julgelt ühendust kontaktivormi kaudu või läbi facebooki. Kõige kiirema vastuse saab läbi facebooki kirjutades, aga vastame ka e-mailidele tööpäeva jooksul.

Vaata ideid ka tehtud tööde kaustast ja ära muretse sinu idee on kindlasti kõige ägedam!

Ostukorv