,

Personaliseeritav tass ema oled kallis 330ml

8.9011.90

Personaliseeritav tass, sisaldab endas ühel pool pilti koos tekstiga ning teisele poole on võimalik sul lisada enda soovitud nimi või tekst.

Personaliseeritava kruusi valmimisaeg on 3-5 tööpäeva. Annan endast parima, et sinu tellimus jõuaks sinuni võimalikult kiiresti.

Kruusi teisele küljele on võimalik lisada sinu soovitud nimi või tekst.

Saadame sulle e-mailile arvutis loodud näidise enne kruusile panekut. Nii saad olla kindel, et kõik saab nii nagu peab.

Personaliseeritava tassi valmimisaeg on 3-5 tööpäeva. Teatud juhtudel kui toode on laost otsa saanud võib tarne olla pikem, sellisel juhul võetakse sinuga kindlasti ühendust. Annan endast parima, et sinu tellimus jõuaks sinuni võimalikult kiiresti.

 

Product total
Options total
Grand total
Tootekood: - Kategooriad: ,

Personaliseeritav tass emale sisaldab endas ühel pool pilti koos tekstiga ning teisele poole on võimalik sul lisada enda soovitud nimi või tekst.

Sublimatsioonitrükk on ainulaadne ja kvaliteetne meetod, mida kasutatakse tasside ja muude esemete personaliseerimiseks. See võimaldab luua erksavärvilisi ja kestvaid trükiseid. Sublimatsioonotrükiga tassi võib pesta ka nõudepesumasinas.

Eelised:
Erksad värvid: Sublimatsioon annab edasi täpseid ja erksaid värve.
Kestvus: Trükitud disain püsib tassi pinnal kaua, ilma kvaliteeti kaotamata.
Isikupärasus: Iga tass on unikaalne, kuna saad valida just sulle meeldiva disaini.

Kasutusalad:
Isiklikud kingitused: Ideaalne sõpradele ja lähedastele mõeldud eriliste kingituste jaoks.
Reklaamkingitused: Brändi tuntust saab suurendada disainitud tassidega, mis kannavad endas ettevõtte sõnumit.

Sublimatsioonitrükk tassile on suurepärane viis muuta igapäevane ese isikupäraseks kunstiteoseks, olgu see siis kohvitass hommikukohvi jaoks või tee tass rahulikuks õhtu hetkeks.

Kui sul tekib lisaküsimusi võta meiega julgelt ühendust kontaktvormi kaudu või kirjuta meile facebooki. Kõige kiirema vastuse saab läbi facebooki, aga vastame ka e-mailidele tööpäeva jooksul.

 

 

Tassi värv

Valge, Seest roosa, Seest kollane, Seest punane, Seest must, Seest oranž, Kollase sangaga, Punase sangaga, Roosa sangaga, Sinise sangaga, Musta sangaga

Ostukorv