Personaliseeritav termostops-õlleklaas 600ml

18.00

Personaliseeritaval joogitopsil on kaasas plastikust kaas (kaas on küll tugeva silikoonäärega, aga pole 100% lekkekindel).
Termostops on topeltseinaga, mis hoiab sinu jooki soovitud temperatuuril. Naudi kuumal suvepäeval külma kokteili või talvisel ajal kuuma jooki, see sobib mõlema jaoks.

Topsile saab lisada nime, mõne soovitud pildi, lille kujutise vms. Vaata siit ideid.

Kirjelda oma joogitopsi ning saadame sulle e-mailile arvutis loodud näidise enne valmistamist. Nii saad olla kindel, et kõik saab nii nagu peab.

Personaliseeritava kruusi valmimisaeg on 3-5 tööpäeva. Annan endast parima, et sinu tellimus jõuaks sinuni võimalikult kiiresti.

 

Laost otsas

Personaliseeritav termostops-õlleklaas on vastupidavast metallist ning topeltseinaga, mis hoiab sinu jooki soovitud temperatuuril. Naudi kuumal suvepäeval külma kokteili või talvisel ajal kuuma jooki, see klaas sobib mõlema jaoks.

Sublimatsioonitrükk on ainulaadne ja kvaliteetne meetod, mida kasutatakse tasside ja muude esemete personaliseerimiseks. See võimaldab luua erksavärvilisi ja kestvaid trükiseid. Sublimatsioonotrükiga püsib kujundus palju kauem ilusana. Soovituslik käsipesu

Eelised:
Erksad värvid: Sublimatsioon annab edasi täpseid ja erksaid värve.
Kestvus: Trükitud disain püsib pokaali pinnal kaua, ilma kvaliteeti kaotamata.
Isikupärasus: Iga pokaal on unikaalne, kuna saad valida just sulle meeldiva disaini.

Kasutusalad:
Isiklikud kingitused: Ideaalne sõpradele ja lähedastele mõeldud eriliste kingituste jaoks.
Reklaamkingitused: Brändi tuntust saab suurendada disainitud tassidega, mis kannavad endas ettevõtte sõnumit.

Sublimatsioonitrükk on suurepärane viis, et muuta igapäevane ese isikupäraseks kunstiteoseks

Kui sul tekib lisaküsimusi võta meiega julgelt ühendust kontaktvormi kaudu või kirjuta meile facebooki. Kõige kiirema vastuse saab läbi facebooki, aga vastame ka e-mailidele tööpäeva jooksul.

 

 

Ostukorv